آقاي سیدمحمدتقی شوشتری به عنوان مدیرکل آموزش شعبه خراسان منصوب شد

شبکه معالم

آقاي سیدمحمدتقی شوشتری به عنوان مدیرکل آموزش شعبه خراسان منصوب شد

شبکه معالم ـ حجت الاسلام و المسلمین مسعودی در حکمی آقاي سیدمحمدتقی شوشتری را به عنوان مدیرکل آموزش شعبه خراسان منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه معالم، حجت الاسلام و المسلمین مسعودی در حکمی با اشاره به استعفای حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی الهی ‌خراسانی و لزوم تمرکز و حضور حداکثری وی در قطب‌های فکری فرهنگی و میزهای تخصصی، آقاي سیدمحمدتقی شوشتری را به عنوان مدیرکل آموزش شعبه خراسان منصوب کرد.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این حکم بر حفظ و پاسداشت دستاوردهای ارزشمند دوره پیشین بویژه عرصه‌های جنبش علمی حوزه و توجه خاص به اهداف راهبردی سازمان تأکید کرده و حرکت در محورهای ذیل را ضروری برشمرده است:

- سمت‌گیری و هدایت فعالیت‌های آموزشی درراستای مساله محوری و ماموریت‌گرائی وطراحی و برنامه‌ریزی امور در مسیر اهداف راهبردی.

- طراحی و تدوین نقشه جامع آموزشی به منظور تحقق اهداف و افق‌های پیش‌بینی شده با ملاحظه اسناد راهبردی.

- توسعه و تعمیق برنامه‌های آموزشی و شناسایی واولویت بخشی به برنامه های همسو با ماموریت‌های کلان دفتر و هم‌افزا با فعالیت‌های دیگر ادارات کل شعبه.

- شناسایی ضرورت‌های آموزشی حوزه و توجه به برنامه‌های توانمندساز نیروهای نخبه و خلاق در عرصه‌های تدریس، تحقیق و تبلیغ، معطوف به داخل و خارج ازکشور.

- ارتباط و تعامل هدفمند و اثربخش با سازمان حوزه و مشارکت جدی در راستای تحقق منویات مقام‌معظم‌رهبری در دور جدید مدیریت حوزه علمیه خراسان رضوی.

- ارتباط و تعامل مستمر، فعال و اثرگذار با دانشگاه باقرالعلوم (علیه‌السلام) و تلاش جدی برای رسمیت بخشی به فعالیت‌های آموزشی شعبه. 

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *