بررسی مقالات و تأیید داوری مقالات رسیده به فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی

شبکه معالم

بررسی مقالات و تأیید داوری مقالات رسیده به فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی

شبکه معالم ـ دبیر تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی از برگزاری چهارمین جلسه تحریریه برای بررسی مقالات به تایید داوری رسیده خبر داد.

سیدمصطفی اختراعی طوسی دبیر تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی در گفتگو با شبکه معالم گفت: مقالات فقهی و اصولی پس از تایید داوران در جلسات فصلی در تحریریه به بحث گذاشته می شود و با تایید اعضا محترم تحریریه به چاپ در شماره پنجم این فصلنامه خواهد رسید.

وی بیان کرد: همچنین از دیگر مصوبات این جلسه اختصاص بخشی به عنوان سرمقاله با موضوع ایده پردازی در حوزه های جدید فقهی بود که توسط سردبیر و اعضا محترم تحریریه در هر شماره به چاپ خواهد رسید.

وی افزود: در مجموع ۶ مقاله به تایید اعضا محترم رسید که تا پایان شهریور در اختیار علاقه مندان به حوزه فقه و اصول قرار خواهد گرفت.

اختراعی یادآور شد: اساتید حوزوی و دانشگاهی می توانند مقالات خود را از طریق سامانه جستارهای فقهی و اصولی مقالات خود را مطابق با شرایط نشریه ارسال نمایند.

گفتنی است، در این جلسه که با حضور آیت الله ابوالقاسم علیدوست، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدی مهریزی، حجت الاسلام و المسلمین استاد سعید ضیایی فر، حجت الاسلام و المسلمین شیخ مجتبی الهی خراسانی و حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین ناصری مقدم در روز پنج شنبه ۲۲ تیرماه قم برگزار شد.

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *