خبر

مراسم تدفین حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد در حرم مطهر رضوی برگزار شد

اخبار گروه خبری :

مراسم تدفین حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد در حرم مطهر رضوی برگزار شد

مراسم تشییع حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی نژاد، رییس مدرسه علمیه موسوی نژاد مشهد و از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان با حضور جمع کثیری از علما، طلاب، روحانیان، زائران و مجاوران حرم رضوی در مشهد برگزار شد.

شبکه معالم ـ مراسم تشییع حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی نژاد از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان در مشهد برگزار شد.

به گزارش شبکه معالم، مراسم تشییع حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی نژاد، رییس مدرسه علمیه موسوی نژاد مشهد و از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان با حضور جمع کثیری از علما، طلاب، روحانیان، زائران و مجاوران حرم رضوی در مشهد برگزار شد..

بر اساس این گزارش، در این مراسم تشییع که از حسینیه نجفی‌های مشهد واقع در خیابان شیرازی، کوچه چهارباغ آغاز شد، آیت الله سیدجعفر سیدان، اشرفی ‌‍‌شاهرودی‌، مرتضوی و جمع کثیری از اساتید و طلاب حوزه علمیه خراسان، زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا(ع) حضور داشتند؛ پیکر این عالم بزرگوار بر دوش طلاب و مردم مشهد به سمت حرم رضوی منتقل و پس از اقامه نماز از سوی آیت الله سیدان در رواق دارالعباده حرم مطهر رضوی آرام گرفت.

خاطر نشان می شود، آیت‌الله سیدمحمد موسوی‌نژاد قبل از نوروز دچار سکته مغزی شده بود که در بیمارستان قائم(عج) مشهد بستری شد اما پس از مدتی که به حالت کما رفته بود، وی را به بیمارستان امام حسین(ع) مشهد منتقل کردند. این عالم بزرگوار و برجسته سحرگاه 25 فروردین‌ماه در سن 85 سالگی در بیمارستان امام حسین(ع) مشهد دار فانی را وداع گفت.


تعداد بازدید: 643
تاریخ انتشار : فروردین ۲۸, ۱۳۹۵    -    زمان انتشار : ۱۱:۴۵ قبل از ظهر

نظرات شما :

ثبت نظرات شما :

 

سوال امنیتی : *