محمد جواد استادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد شد

شبکه معالم

محمد جواد استادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد شد

شبکه معالم ـ طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد جواد استادی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد منصوب و معرفی شد.

به گزارش شبکه معالم، جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی حکمی محمد جواد استادی را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد منصوب کرد و در جلسه شورای اداری این اداره کل معرفی شد.

در متن حکم محمد جواد استادی آمده است: با عنایت به حجم گسترده فعالیتها و مراکز ، انجمن ها و تشکل های فرهنگی و هنری و قرآنی در کلان شهر معنوی مشهد و لزوم ارتقای پیگیری و نظارت بر فرایندها و برنامهریزی و مدیریت فرهنگی در شرایط موجود ، و پاسخگویی صحیح و به موقع به مطالبات مخاطبان و نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی جنابعالی با حفظ سمت ، به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد منصوب می گردید تا ضمن هماهنگی با اینجانب ، نسبت به ساماندهی ، هدایت و نظارت بر انجام تمامی فعالیت ها و امور اداری در محدوده مورد نظر اقدام لازم را به عمل آورید .

انتظار است تا با استعانت از خداوند متعال و در سایه الطاف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و همکاری مستمر معاونان و رؤسای ادارات متبوع، در انجام مأموریت های محوله موفق و مؤید باشید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *