آخرین خبرها
خانه - اخبار - فراخوان مجله بین المللی تحلیل متون و ترجمان علوم اسلامی (TTAIS) منتشر شد

فراخوان مجله بین المللی تحلیل متون و ترجمان علوم اسلامی (TTAIS) منتشر شد

به گزارش شبکه معالم، مجله بین المللی انگلیسی تحلیل متون و ترجمان علوم اسلامی (TTAIS) پس ازتصویب در میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی قطب بنیادهای نظری و نظام متقن علوم اسلامی و انسانی دفتر تبلیغات اسلامی، در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ موفق به اخذ مجوز انتشار الکترونیکی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد، اولین فراخوان مقاله خود را در سال ۱۴۰۱ منتشر کرده است.
در این فراخوان از تمامی پژوهشگران و متخصصان حوزه و دانشگاه در سرتاسر جهان دعوت شده است تا مقالات پژوهشی و ترویجی خود را در زمینه نقد و تحلیل ترجمه و واژه شناسی در علوم اسلامی با توجه به دامنه موضوعات اعلام شده برای این مجله ارسال کنند. چاپ مقالات در این نشریه رایگان بوده و به مقالات پذیرفته شده برای انتشار حق تالیف پرداخت خواهد شد.
بدین منظور از کلیه نویسندگان دعوت می شود تا مقالات خود را به زبان انگلیسی و بر اساس راهنمای نویسندگان موجود در تارنمای مجله http://ttais.akhs.bou.ac.ir تهیه نموده و بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود در مجله برای داوری ارسال کنند. مهلت ارسال مقالات برای انتشار در شمارگان پیش رو پایان مرداد ۱۴۰۱ می باشد.
نویسندگان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، بعد از مشاهده و مطالعه تارنمای مجله از طریق ارتباط با سردبیر مجله جناب اقای دکتر ابراهیم داودی شریف آباد اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید