آخرین خبرها

تعیین اعضای پیشنهادی کمیته نهایی و پالایش اولیه آثار رسیده در دومین جلسه کمیته علمی چهارمین جشنواره کتاب سال سبک زندگی

به گزارش شبکه معالم، کمیته علمی چهارمین جشنوارۀ ملی کتاب سال سبک زندگی در دفتر تبلیغات اسلامی مشهد، با حضور حجج اسلام دکتر علی الهی خراسانی و دکتر محمدتقی موسوی فر (به‌صورت مجازی از قم) و آقایان دکتر ادریس راموز، دکتر حسین مهربانی‌فر، دکتر محمدرضا قائمی‌نیک، دکتر بلال شاکری و جناب آقای محمدجواد استادی برگزار شد.

در این جلسه پس از اعطای احکام اعضای کمیته بدوی، موارد ذیل بررسی و مصوب شد:

۱٫ تعیین اعضای پیشنهادی کمیته نهایی جشنواره جهت معرفی به شورای سیاست گذاری؛

۲٫ تعیین مراکز مشارکت کننده جهت برگزاری پیش نشست های علمی جشنواره متناسب با محوره های ده گانه؛

۳٫  پالایش اولیه آثار رسیده به جشنواره و تعیین داور برای آثاری که به مرحله داوری راه یافته اند.

در این جلسه اسامی ۱۳ نفر از اساتید برجسته کشوری مرتبط با محورهای جشنواره برای عضویت در کمیته نهایی پیشنهاد شد و مقرر شد با تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره ده نفر از ایشان متناسب با محورهای ده گانه جشنواره به عنوان عضو کمیته نهایی مصوب شوند.

همچنین با توجه به مشارکت مراکز علمی مختلف با دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی و بر اساس هماهنگی های انجام شده، انجام پیش نشست های علمی متناسب با محورهای اعلام شده مورد تأکید قرار گرفته بود، لذا در این جلسه محورهای متناسب با هر یک از مراکز آموزشی تعیین و اساتید پیشنهادی برای برگزاری پیش نشست ها به مراکز مشارکت کننده جهت نهایی سازی و برگزاری نشست ها ابلاغ شد.

تا کنون ۳۶ عنوان اثر نیز از مؤلفان و ناشران محترم به دبیرخانه جشنواره واصل شده است که پس از بررسی اولیه توسط کمیته علمی، آثار راه یافته به مرحله ارزیابی مشخص و تعیین ارزیاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید