آخرین خبرها

استمرار فعالیت های آموزشی مرکز تخصصی آخوندخراسانی در بستر فضای مجازی

شبکه معالم ـ  با توجه به ممنوعیت تجمع وتعطیلی دروس، مرکز تخصصی آخوند خراسانی فعالیت خود را متوقف نکرده و تمام رشته های تخصصی خود را بصورت مجازی برگزار می کند.

به گزارش شبکه معالم، حجت الاسلام و المسلمین علی رحمانی، مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: پس از اعلام مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان مبنی بر تعطیلی مدارس و مراکز تخصصی، از ۱۰ اسفند به علت شیوع بیماری کرونا و پیشنهاد برگزاری دروس به صورت مجازی مرکز تخصصی آخوند خراسانی (ره) اقدام به راه اندازی کانال هایی در پیامرسان ایتا برای برگزاری دروس  همه  رشته های تخصصی خود کرد.

وی اظهار داشت: رشته های سطح سه تخصصی رشته فقه مقارن با ۶ عنوان درسی، علوم ومعارف حدیث با ۷ عنوان درسی، تفسیر و علوم قرآن با ۱۱ عنوان درسی، فلسفه وکلام اسلامی با ۱۰ عنوان درسی، و رشته فقه مقارن سطح ۴ با ۵ عنوان درسی در این مرکز بصورت مجازی برگزار می گردد.

مدیر کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: این روند از آموزش تا زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه برگزاری کلاس های حضوری را ندهد ادامه خواهد داشت و امتحانات پایانی نیز به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید