خبر

چهاردهمین نشست عمومی ادارۀ کل آموزش برگزار شد

همراه با تجلیل و گرامی داشت مقام معلم؛

چهاردهمین نشست عمومی ادارۀ کل آموزش برگزار شد

شبکه معالم ـ نشست و کارگاه تخصصی «آموزش تفکرگرا و پژوهش محور در علوم اسلامی» در حاشیه چهاردهمین نشست عمومی ادارۀ کل آموزش برگزار شد.

به گزارش شبکه معالم، چهاردهمین نشست عمومی ادارۀ کل آموزش، همراه با تجلیل از اساتید مراکز آموزشی به مناسبت هفتۀ معلم به همراه نشست تخصصی «آموزش تفکرگرا و پژوهش محور در علوم اسلامی» با حضور حجت الاسلام و المسلمین مسعودی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسانی رضوی و اعضای هیأت علمی، مدیران، کارشناسان ادارۀ کل آموزش برگزار شد.

سید محمدتقی شوشتری، مدیرکل آموزش در این مراسم به تبیین گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در سال گذشته و جاری پرداخت و از برنامه های «جذب و گزینش رشته های تخصصی در پنج رشته در مرکز تخصصی آخوند خراسانی»، «برگزاری ۳۰ دوره آموزشی و مهارتی و تبلیغی در مراکز آموزشی طوبی و شیخ بهایی»، «اخذ مجوز فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی اصولی»، «جستارهای علمی و طلبگی»، «تدوین کرانه های عقل و معنا» و همچنین «تدوین کرانه های اجتهاد» و «رونمایی از نرم افزار چند رسانه ای سنگواره» به عنوان مهمترین اقدامات این اداره کل در سال گذشته و جاری یادکرد.

دکتر حسین باغگلی، عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی در این نشست به تبیین مبحث «آموزش تفکرگرا و پژوهش محور در علوم اسلامی» پرداخت.

 

 

 


تعداد بازدید: 418
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶    -    زمان انتشار : ۸:۱۰ قبل از ظهر

نظرات شما :

ثبت نظرات شما :

 

سوال امنیتی : *