خبر

نشست تخصصی تبیین نظریه علمی آموزشی پرورش مآل برگزار می شود

با حضور آیت الله رشاد:

نشست تخصصی تبیین نظریه علمی آموزشی پرورش مآل برگزار می شود

شبکه معالم ـ دومین نشست از سلسله نشست‌های آموزش تفکرمحور و پژوهش‌گرا در علوم اسلامی در جهت تبیین مدل‌های ارائه شده از سوی صاحبنظران به همت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش شبکه معالم، دومین نشست از سلسه نشست‌های آموزش تفکرمحور و پژوهش‌گرا در علوم اسلامی در جهت تبیین و بررسی مدل‌های ارایه شده از سوی صاحبنظران این حوزه  به همت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

دومین نشست از سلسله نشست‌های آموزش تفکرمحور در علوم اسلامی با عنوان نشست «تبیین نظریه پرورش مآل» با حضور و ارائه حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی عصر روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری برگزار می شود.

نشست «تبیین نظریه پرورش مآل»  همراه با رونمایی از کتاب «نظام علمی آموزشی پرورش مآل» اثر حجت الاسلام والمسلیمن علی اکبر رشاد و همچنین رونمایی از وبگاه تخصصی آموزش تفکرمحور در علوم اسلامی خواهد بود.

نظام «پرورش مآل»، عبارت است از نظام علمی آموزشی مبتنی بر «فطرتمند انگاری» آدمی که سعی می کند از رهگذر شناسایی، پرورش و به فعلیت رساندن استعدادهای گوناگون، بی پایان و شگرف انسان، به تحقق «شأن عبد –خلیفه اللهی» او کمک کند. این نظام علمی، دارای مبانی «انسان شناختی»، «معرفت شناختی»، «روش شناختی» و «غایت شناختی» خاص و معین است.

دومین نشست از سلسله نشست‌های آموزش تفکرمحور در علوم اسلامی با عنوان نشست «تبیین نظریه پرورش مآل» روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری در مشهد برگزار خواهد شد.

 

 

 

 


تعداد بازدید: 310
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶    -    زمان انتشار : ۹:۰۸ قبل از ظهر

نظرات شما :

ثبت نظرات شما :

 

سوال امنیتی : *