موفقیت دو عضو حلقه ادبیات داستانی در جشنواره های «ملی آیات» و «قند پارسی»

شبکه معالم

موفقیت دو عضو حلقه ادبیات داستانی در جشنواره های «ملی آیات» و «قند پارسی»

خانم ها حبیبه جعفری و ام البنین ماهر دو عضو حلقه ادبیات داستانی خواهران مرکز آموزشی طوبی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جشنواره های «قند پارسی» و «ملی آیات» به موفقیت به کسب رتبه دوم و سوم شدند.

شبکه معالم ـ دو عضو حلقه ادبیات داستانی خواهران در جشنواره های «ملی آیات» و «قند پارسی» حائز کسب رتبه شدند.

به گزارش خبرنگار شبکه معالم، خانم ها حبیبه جعفری و ام البنین ماهر دو عضو حلقه ادبیات داستانی خواهران مرکز آموزشی طوبی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جشنواره های «قند پارسی» و «ملی آیات» به موفقیت به کسب رتبه دوم و سوم شدند.

داستان خانم جعفری با عنوان «ستاره افغان» در جشنواره قند پارسی در حوزه تمام نویسندگان جوان افغان برگزار شده است. ادبیات داستانی افغانستان بسیار پیشرو است.

این جشنواره در سال جاری در سه رشته داستان، شعر سنتی و شعر آزاد تا 15 قوس آثار را دریافت و پس از آن در 2 مرحله ارزیابی کرده بود.

جشنواره ادبی قند پارسی که تنها جایزه ادبی سال‏ های اخیر افغانستان به شمار می‏‌رود، پس از تاسیس خانه ادبیات افغانستان در سال١٣٨٢ در تهران با هدف کشف استعدادهای تازه در بین شاعران و نویسندگان جوان افغانستان راه اندازی شد.

داستان خانم ماهر نیز با عنوان «از کدام مرگ حرف می زنیم» در بخش داستان جشنواره ملی آیات حائز رتبه برتر شده است.

داستان‌های تولید شده در این بخش از جشنواره در بعد شخصیت‌پردازی، فضاسازی و حادثه‌پردازی منافاتی با شان آیات نورانی قرآن و قصاص قرآنی نداشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *