سیستم ارتقایی آموزشی در مرکز تخصصی آخوند خراسانی استقرار خواهد یافت

شبکه معالم

سیستم ارتقایی آموزشی در مرکز تخصصی آخوند خراسانی استقرار خواهد یافت

شبکه معالم ـ حجت الاسلام و المسلمین رحمانی اظهار داشت: مرکز تخصصی آخوند خراسانی نیازمند توجه به دو مسأله «رفع مشکلات جاری» و «استقرار سیستم ارتقایی» به عنوان دو ضرورت است.

به گزارش خبرنگار شبکه معالم، حجت الاسلام و المسلمین علی رحمانی، در مراسم معرفه خود به عنوان مدیر مرکز تخصصی آخوند خراسانی، گفت: این انتصاب چیزی جز مسئولیت و الزام و تعهد نیست و بنده با امید به این که می توان در این مدیریت کار مثبتی انجام داد این مسئولیت را پذیرفته ام.

وی با اشاره به این که قطعا همه افراد و همکاران دفتر در ارتقای مرکز تخصصی آخوند خراسانی تردید ندارند، تصریح کرد: مرکز تخصصی آخوند خراسانی نیازمند توجه به دو مسأله «رفع مشکلات جاری» و «استقرار سیستم ارتقایی» به عنوان دو ضرورت است. روان سازی و بهسازی روند اداری می تواند به رفع مشکلات این عرصه کمک کند.

حجت الاسلام و المسلمین رحمانی در خصوص استقرار سیستم ارتقایی بیان کرد: به نظر می رسد اگر عناصر جایگزینی که بتوانند مؤثر و اثر بخش باشند را یا جهت کیفی سازی مجموعه فعالیت های آموزش در مجموعه و فرآیند یاددهی و یادگیری قرار دهیم، بتوانیم روند سعودی را در مرکز تخصصی آخوند خراسانی طی کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: گذارندن این مسیر با همکاری همکاران به خصوص اعضای هیئت علمی میسر خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *