خبر

سرکارخانم شیخ علیشاهی به عنوان مدیر مرکز آموزشی طوبی منصوب شد

از سوی مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛

سرکارخانم شیخ علیشاهی به عنوان مدیر مرکز آموزشی طوبی منصوب شد

شبکه معالم ـ در پی استعفای سرکار خانمزلفی زاده از سرپرستی مرکز آموزشی طوبی، سرکار خانم شیخ علیشاهی به عنوان مدیر آن مرکز منصوب شد.

به گزارش شبکه معالم، در پی استعفای سرکار خانم سکینه زلفی زاده و نظر به جایگاه مهم مرکز آموزشی طوبی در پیشبرد سیاست‌های راهبردی آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و ضرورت ارتقای محتوایی مرکز، حسب تأیید ریاست شعبه و با عنایت به مراتب تعهّد، فضل و شایستگی‌های علمی و سوابق ارزشمند مدیریتی، سرکار خانم شیخ علیشاهی به عنوان «مدیر مرکز آموزشی طوبی» منصوب شد.

در بخشی از حکم مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آمده است:

انتظار می‌رود با پی‌گیری‌های عالمانه و داهیانۀ جناب‌عالی و همکاری کارشناسان محترم شاهد فعالیت مستمر و مؤثرتر مرکز و پیشرفت روزافزون برنامه‌های آن، بویژه در مسیر اجرای برنامه‌های راهبردی، طراحی و راه‌اندازی رشته‌های تخصصی سطح  سه و چهار حوزه متناسب با نیازهای جامعه بانوان، اعتلای کیفی و کمّی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت تبلیغی و مهارتی، تعامل هدفمند، اثرگذار و استوار با مرکز مدیریت حوزه و سایر نهادهای دانش‌بنیان و تلاش مضاعف نسبت به معرفی و کسب جایگاه رسمی و شایستۀ این مرکز باشیم.

آقای سید محمدتقی شوشتری در این حکم از خدمات و مساعی ارزندۀ سرکار خانم سکینه زلفی‌زاده در دورۀ سرپرستی ایشان و همچنین از مساعدت حجت الاسلام والمسلمین حسینی زهانی، مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی تشکر کرده است.

 

 

 

 

 


تعداد بازدید: 346
تاریخ انتشار : مرداد ۲۲, ۱۳۹۶    -    زمان انتشار : ۱۲:۳۶ بعد از ظهر

نظرات شما :

ثبت نظرات شما :

 

سوال امنیتی : *