خانه - اخبار - ثبت نام دوره های آموزشی زبان عربی و انگلیسی برادران

ثبت نام دوره های آموزشی زبان عربی و انگلیسی برادران

دفترچه راهنمای ثبت نام             ثبت نام

به گزارش خبرنگار شبکه معالم، دوره های آموزشی زبان عربی و انگلیسی ویژه برادران از سوی مرکز آموزشی شیخ بهایی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش ثبت نام این دوره آموزشی ۲۰ فروردین ۹۷  به صورت اینترنتی از طریق شبکه معالم به نشانی maalem.ir امکان پذیر خواهد بود و علاقه مندان می بایست حداکثر تا یکم اردیبهشت ماه جاری ثبت نام نمایند.

 اعطای گواهی از دانشگاه باقرالعلوم، برنامه درسی پیشرو، متون آموزشی روزآمد، محیط آموزشی فرهنگی و دینی، اساتید توانمند حوزوی و دانشگاهی، فضای آموزشی مناسب و برخورداری از امکانات چند رساه ای و کتب تخصصی، مجلا و مواد کمک آموزشی از امتیازات این دوره آموزشی است.

همچنین در این اطلاعیه آمده است، آزمون تعیین سطح ساعت ۱۷ روز دوم اردیبهشت برگزار و ثبت نام قطعی نیز در بازه زمانی ۳ تا ۸ اردیبهشت ماه (به صورت حضوری) انجام خواهد شد و آغاز دوره ۹ اردیبهشت ماه ۹۶ است.

کلاس های این دوره های آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ (هر روز دو جلسه) در روزهای فرد هر هفته برگزار خواهد شد.

ردیف

مخاطبان

تخفیف

هزینه

(۲۵ جلسه)

۱

الف) اساتید، طلاب و دانش‌آموختگان حوزه (با معرفی مرکز مدیریت حوزه یا یکی از مراکز آموزشی تخصصی و مدارس علمیه)

ب) دانش‌آموختگان، دانش‌پژوهان، اعضای حلقه‌ها، همکاران آموزشی، اساتید پیوسته و مبلغان گروه یک دفتر تبلیغات اسلامی (با معرفی ادارة امور آموزشی یا معاونت فرهنگی و تبلیغی)

ج)  ‌همکاران دفتر تبلیغات اسلامی

۵۰%

۶۰۰۰۰ ت

۲

     ب) بستگان درجة یکِ ردیف ۱ جدول (پدر و مادر، فرزند و همسر)

۳۰%

۸۴۰۰۰ ت

۳

سایر ثبت نام کنندگان‌‌

۱۰%

۱۰۸۰۰۰ ت

* ممتازان هر فصل آموزشی، در ثبت نام فصل بعدی از ۱۰% تخفیف اضافه برخوردار می‌شوند.

 
 

 

۲ نظر

  1. سلام ممنون از کلاسای خوبتون 

    ولی چرا وقتی اکثر مخاطبین شما طلبه هستن ساعت کلاس با نماز تداخل داره .

    من خودم چند وقته می خوام تو کلاس انگلیسی شرکت کنم ولی همیشه تا اذان کلاس بوده و نمی شده امام جماعت بود و مجبوریم شرکت نکنیم.

    ممنون میشم اگر این مشکل رو حل کنید

    • با سلام و تشکر از نظر مثبت شما به کلاسهای زبان . یکی از دغدغه هایی که وجود داشته همواره همین مسئله دوستانی است که امام جماعت هستند. با توجه به فضای آموزشی محدود و تعدد دوره ها و کلاسها، ناگزیر به زمانبدی متنوع هستیم که ناچارا هر طور هم برنامه ریزی شود یک کلاس یا دوره ممکن است نزدیک وقت نماز برگزار شود. البته دوستانی که در کلاسها شرکت می کنند برای نماز مدتی کلاسهایشان تعطیل می شود سپس کلاس ادامه می یابد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : *