خبر

انتصاب آقای دکتر صابری به سمت سرپرستی مرکز آموزشی شیخ بهایی

از سوی مدیرکل آموزش صورت گرفت؛

انتصاب آقای دکتر صابری به سمت سرپرستی مرکز آموزشی شیخ بهایی

شبکه معالم، ـ در پی استعفای حجت الاسلام والمسلمین نوروزی، آقای دکتر صابری به سمت سرپرست مرکز آموزشی شیخ بهایی منصوب شد.

به گزارش شبکه معالم، در پی استعفای حجت الاسلام والمسلمین نوروزی و با توجه به جایگاه مهم مرکز آموزشی شیخ بهایی در سیاست‌ها و راهبردهای آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و ضرورت ارتقای محتوایی مرکز، آقاي دکتر علیرضا صابری نوقابی، مدیر محترم گروه آموزشی  فرهنگ و ارتباطات اسلامی به عنوان سرپرست آن مرکز منصوب شد.

آقای سید محمد تقی شوشتری، مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در بخشی از حکم خود بیان کرده است:

حسب تأیید ریاست محترم شعبه و نظر به فضل و شایستگی‌های علمی و مدیریتی، جناب‌‌‌عالی به عنوان «سرپرست مرکز آموزشی شیخ بهایی(ره)» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با مدیریت و پی‌گیری عالمانه و مجدّانه حضرت‌عالی و همکاری گروه‌های محترم مرکز، اعضای معزز هیأت علمی و کارشناسان ارجمند شاهد فعالیت مستمر و مؤثرتر مرکز و پویایی و پیشرفت روزافزون  برنامه‌های آن بویژه در مسیر اجرای برنامه‌های راهبردی، ارتقای کیفی و کمی دوره‌های آموزشی تبلیغی و مهارتی، ارتباط اثرگذار علمی و سازمانی با دانشگاه باقرالعلوم(ع)، تعامل هدفمند، استوار با مرکز مدیریت حوزه و …. با اولویت رویکردهای کاربردی بربنیادین باشیم.

مدیر کل آموزش همچنین از  خدمات و تلاش‌های  حضرت حجت الاسلام والمسلمین نوروزی تقدیر کرده و بیان داشته است: ایشان در طول سالیان متمادی مدیریت به تشکیل و تثبیت و بالندگی آن مرکز کمک وافری کرده و در ادامه راه برای ایشان دوام توفیقات و تأییدات ایشان را در خدمت به حوزه و حوزویان از خداوند منّان مسألت دارم.

 

 

 

 

 


تعداد بازدید: 534
تاریخ انتشار : تیر ۲۷, ۱۳۹۶    -    زمان انتشار : ۹:۱۸ قبل از ظهر

نظرات شما :

ثبت نظرات شما :

 

سوال امنیتی : *