امروزه فعالیت رسانه ای یهود گسترده تر از حد تصور است

شبکه معالم

امروزه فعالیت رسانه ای یهود گسترده تر از حد تصور است

شبکه معالم ـ در بیست و هفتمین حلقه هنر و رسانه دینی مقاله «فعالیت یهود در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان» نقد و بررسی شد.

به گزارش خبرنگار شبکه معالم، بیست و هفتمین جلسه حلقه هنر و رسانه دینی وابسته به گروه آموزشی ادب و هنر اسلامی دفترتبلیغات اسلامی روز شنبه ۲۰آذر با موضوع نقدوبررسی مقاله «فعالیت یهود در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان» نوشته حجت الاسلام علی کرمی برگزار شد.
در این جلسه هر یک از اعضای حلقه به بیان نکات مثبت مقاله مذکور و انتقادات وارده پرداختند. از مهمترین نکات مثبت بیان شده می توان به اهمیت و ضرورت قابل توجه موضوع مقاله،روانی متن مقاله و ارائه راهكارهاي مناسب اشاره كرد.
از طرفی منتقدین، کلی بودن موضوع، ناپیوستگی برخی بندها، سطحی بودن استدلال ها و عدم ذکر استنادات را جزو نقاط ضعف مقاله مذکور اعلام کردند. همچنین نسبت به سبک مقاله، پیشنهاد شد که به صورت علمی_ترویجی اصلاح و تکمیل شود.
در ادامه نگارنده متن،حجت الاسلام کرمی، باتشکر از نکته نظرات اعضای محترم و پذیرفتن انتقادات مطرح شده،عنوان داشت: امروزه فعالیت یهود گسترده از حد تصور است به نحوی اکثر رسانه های جمعی را مستقیم یا غیر مستقیم در برمیگیرد.

وی افزود: البته باید توجه داشت که اساس و مبنای این فعالیت، کتاب پروتکل های دانشوران صهیون است.

 

عکس: آرشیو

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *