ارتباط با مراکز تخصصی و فرهنگی و هم افزایی زبانی در حوزه بین المللی

شبکه معالم

ارتباط با مراکز تخصصی و فرهنگی و هم افزایی زبانی در حوزه بین المللی

شبکه معالم ـ مدیر گروه زبان انگلیسی مرکز آموزشی شیخ بهایی از آغاز ارتباط با مراکز تخصصی و فرهنگی و هم افزایی زبانی در حوزه بین الملل انگلیسی هم راستا با اهداف قطبهای فرهنگی خبر داد.

دکتر ابراهیم داوودی مدیر گروه ارتباطات بین الملل انگلیسی در گفتگو با معالم از آغاز هم افزایی علمی تخصصی با نهادهای مرتبط نظیر دانشگاه علوم اسلامی رضوی و آستان قدس رضوی در حوزه همکاری های تبلیغی بین الملل انگلیسی و برگزاری دوره‌ های تبلیغی و آموزشی زبان انگلیسی خبر داد.

وی افزود: علاوه بر اقدامات اخیر در چند ماه گذشته، گروه در حال رایزنی و ایجاد ارتباط با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خراسان رضوی جهت در اختیار گذاشتن تجربیات تبلیغی و مبلغان انگلیسی زبان که محصول و خروجی گروه هستند، می باشد.

دکتر داودی با ارائه گزارشی از وضعیت دوره های آموزشی زبان انگلیسی فعال در مرکز آموزشی شیخ بهایی، نشاط و استقبال طلاب علاقمند به زبان انگلیسی در این دوره ها را نشان از اهتمام آنها به ضرورت حضور در عرصه تبلیغ بین الملل دانست و ابراز امیدواری کرد رویکردهای نوین در حوزه تبلیغ بین الملل مانند تبلیغ بین الملل مجازی از توانمندی های طلاب زبان دان استفاده مفید را بنماید.

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سوال امنیتی : *